Aktuality

Zde se dozvíte veškeré změny a události z mého života, které se udály v minulých dnech, týdnech, měsících, ...


 Nová kancelář otevřena. Zde se dozvíte spoustu informací a novinek ve světě financí.2.1.2018 Kancelář otevřena


PF 2018


21.12.2017 jsem měl další přednášku o finanční gramotnosti, tentokrát pro studenty SŠ Obchodní akademie Olomouc. 🎄😊 


Předčasný Ježíšek pro házenkářský klub TJ SOKOL HORKA NAD MORAVOU. Reklamní předměty pro miniházenkáře v HORCE NAD MORAVOU


Dne 11.12.2017 jsem úspěšně absolvoval zkoušku investičního poradce se specializací na kolektivní investování. Zkouška byla od nezávislé instituce. Mé poradenství je na špičkové úrovni.


Všechny Vás srdečně zvu na GRAND OPENINGnové kanceláře.

Účast potvrďte v odkaze níže nebo mi zašlete SMS. 

Čeká na Vás bohatý program a pohodlí v kožené pohovce.

13.12.2017 Přednáška pro ekonomický obor na UNIVERZITĚ PALACKÉHO V OLOMOUCI - Téma přednášky: Finance aneb jak správně hospodařit


Kvalitní služby je potřeba zviditelnit, a proto jsem se rozhodl vložit reklamu i na své vozidlo. Chcete, také přispět k rozšíření podvědomí o mé značce a kvalitě? Oslovte mě a určitě se domluvíme.


Celý listopad a prosinec, jsem absolvoval kurz k FINANČNÍMU PLÁNOVÁNÍ. Ve financích je potřeba se neustále vzdělávat a přinášet klientům, nejprofesionálnější a nejpromyšlenější finanční poradenství. A to já přináším!


Dne 9. 11. 2017 jsem měl 1. přednášku pro klub seniorů na ulici Polská v Olomouci. Tématem přednášky byly základy finanční gramotnosti a získání finanční renty. Přednáška se povedla a seniory velice zaujala. Byl jsem překvapen z množství dotazů, a věřím, že tato činnost pomůže ke kultivaci finančních služeb na Olomoucku. Další přednášky mě čekají v prosinci a to pro Obchodní akademii Olomouc a Univerzitu Palackého (obor bankovnictví). V lednu budu opět pokračovat s přednáškami pro kluby seniorů.


Peníze jsou prostředkem svobody a svoboda, ta nám je hodně blízká.