KARIÉRA VE FINANČNÍM PORADENSTVÍ

FINANČNÍ PORADCE

Jak vypadá práce finančního poradce?

 • Komunikujete s klienty
 • Oslovujete nové a potencionální klienty
 • Vyjednáváte s institucemi individuální podmínky pro klienty
 • Spolupracujete s realitním makléřem
 • Chodíte na kafe, jezdíte na kongresy a setkáváte se s lidmi z byznysu a poznáváte uznávané a bohaté lidi

Jak by měl vypadat finanční poradce? 

 • Pozitivní člověk
 • Zaměřený na cíl
 • Jdoucí si za svým
 • Prakticky založený
 • Zodpovědný a pracující v zájmu klienta

V čem to ovlivní Váš život? 

 • Budete působit jinak na své okolí
 • Naučíte se základní i propracovanější zacházení s financemi a finančními produkty
 • Budete se orientovat ve finančním světě
 • Vyděláte si podle své aktivity a ve většině případů více než je průměrná mzda

Reference členů mého týmu


Tomáš Harašta

Junior poradce

Do Fincentra jsem nastoupil před pár měsíci a se spoluprací s Petrem Němcem jako manažerem jsem naprosto spokojen. Udělá vše pro to, aby vás navedl správným směrem, a aby se také z vás stali úspěšní finanční poradci. Přátelský a lidský přístup je u Petra samozřejmostí. 


Renáta Klčová

Junior poradkyně

Mám skvělého šéfa. Jmenuje se Petr Němec a znám ho z dřívějška jako úspěšného hráče házené. Jeho zápal pro férovou hru spolu se sportovním duchem se nyní promítly do jeho pracovní role zodpovědného manažera. I když se pomalu zapracovávám, má se mnou trpělivost a věří v mé profesní schopnosti. Do světa financí se vracím po mnoha letech strávených ve školství. Fincentrum jako nejlépe hodnocená finančně-poradenská společnost u nás mi jeho prostřednictvím podává pomocnou ruku a učí mě pomáhat ostatním zvyšováním finanční gramotnosti. Týmová spolupráce i samostatné rozhodování jsou v naší firmě skloubitelné. Svého šéfa si vážím, mám k němu důvěru a věřím ve vzájemné pracovní obohacování.


14denní finančně poradenská výzva

Ve 14denní výzvě si vyzkoušíte práci finančního poradce nanečisto

14 dnů budeme společně pracovat na základních dovednostech a orientaci ve finančním světě

po 14 dnech se dohodneme jestli naši spolupráci zahájíme smluvně nebo ne

Po 14 dnů Vám představím veškeré nástroje Fincentra, vzdělávací akce, produkty a mnoho dalšího...

Zbývají 4 volná místa

Proč podnikat se mnou a být součástí mého týmu?

Říká se, mládí vpřed. Podle slov mých kolegů a regionálního ředitele, mě toto spojení vystihuje. Jsem velice cílevědomý, ambiciózní, citlivý, kamarádský a někdy i lehce nasírací. Mojí doménou jsou investice v kombinaci s úvěry. Neexistuje mého klienta, který se mnou neinvestuje. Ale dost o mně... 

Proč se mnou? Dám Vám vizi, poskytnu Vám ucelený systém vzdělávání, v investicích se budete pohybovat mezi špičkou a klienti Vám budou rvát ruce o investování s Vámi. Spolupracuji s velice seriózním profesionálním makléřem, který bude i makléřem pro Vás a Vaše klienty. Váš cíl bude součástí mého cíle, budu dennodenně pracovat na Vašem postupu a růstu na základě dohody, na které se hned na začátku domluvíme.

Osobní příběh

Já do Fincentra nastoupil v roce 2016 v 6. měsíci, takže už tomu je nějaký čas, abych poznal v jaké struktuře se nacházím, jaké nástroje mohu využít, jaké je provizní ocenění, kariéra či poduktový set, atd... Když jsem nastupoval, tak jsem netušil do čeho vstupují a byl jsem plný obav a očekávání. Moje první kroky byli na základě připraveného vzdělávacího kurzu, workshopu či produktových školení. Začátek nebyl lehký, ale zvládl jsem to. Na začátku jsem byl malá ryba ve velkém rybníku, ale za pouhý rok a půl jsem se vypracoval na pozici manažera. Po celou dobu podnikání ve Fincentrum jsem šel proti davu, dělal jsem si vše po svém na základě iniciativy a tvořivosti. Jsem samorost, který nechce zapadnout, ale vyčnívat a i tomuto připisují část mě kariérní cesty. Vše je o pár věcech a zásadách, které je potřeba dodržovat a přesně moje zkušenosti a kariérní moudra předávám mému týmu. Můj příběh je mnohem delší, a také ještě zajímavý, ale na delší povídání někde u kafe...


Peníze jsou prostředkem svobody a svoboda, ta nám je hodně blízká