Reference


Skvělá domluva, dostal jsem přesně to co jsem chtěl a za skvělou cenu. 

Michal Všetička

Montážní technik

Dochvilnost, velká ochota, vstřícnost a také znalosti ve svém oboru jsou velké předpoklady k dobré spolupráci. Nic z toho pan Němec nepostrádá. Tudíž doporučuji. 

M. G. 

OSVČ

V nedávné době jsem se rozhodl pro komunikaci ohledně finančních transakcí s panem Petrem Němce. Jednání s ním bylo na profesionální úrovni, vstřícné a korektní. Doporučuji všem, kteří váhají, aby se osobně přesvědčili. 

Pavel Mikulka

OSVČ

Dozvěděl jsem se informace, které jsem chtěl. Vše mi bylo vysvětleno a doporučeno. 

Martin Vyskočil

OSVČ

Pan Němec má naprosto profesionální přístup k tomu co dělá a je vidět že to dělá rád nejdříve jsme měli telefonní hovor a v blízké době se s ním setkám abych mohl pokračovat ve svých investicích do podílových fondů. Pan Němec také bez problémů a rád zodpoví na všechny vaše otázky. 

Marek Kopčák

Petra doporučuji. Jsem student, který si investování zvolil jako druhou cestu ke zhodnocení peněz. Všechno mi bylo srozumitelně vysvětleno, zodpovězeno. Vždy se ujistí, zda-li víte vše. Je ochotný vám zodpovědět jakékoliv vaše otázky, poradí vám i mimo to, co se týká konkrétní služby a je do svého oboru zapálený.

Karel Jahna

Student

S panem Němcem jsme chtěli pouze vyřešit životní pojištění. Pan Němec nám se vším vyšel vstříc , nastavil nám odpovídající částky a vše s námi probral do podrobna. Celý proces trval na 3 schůzky, takže jsme měli dost času na rozmyšlení a prostudování. Doporučuji všem, kteří hledají kvalitního poradce z oblasti financí 

Alena Shapoval

Kadeřnice

Jednání s finančním poradcem P.Němcem, které inicioval on, vyšlo vstříc mým současným úvahám a plně vyhovělo tomu, co jsem si představoval. V poslední době jsem právě zvažoval menší investici do produktu s vyšším výnosem než mi u konzervativních produktů nabízela moje banka. Počítal jsem samozřejmě i s vyšším rizikem a delším inv. horizontem (10 let) a byl jsem odhodlán to realizovat i přes svůj relativně již vyšší věk (65 roků).Finanční poradce byl věcný, přesný a přesvědčivý, nicméně základní podmínkou dohody bylo mé již dřívější rozhodnutí investovat. Jednání bylo korektní a vstřícné, i když nepostrádalo jisté prvky navedení na "žádoucí výsledek", ale bylo prosté agresivity a manipulace, která tak často odrazuje potenciální zájemce u podobných jednání zejména pojišťovacích společností.Závěrem můžu s jistotou prohlásit, že věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnosti podle rad finančního poradce a mých představ a potřeb. 

Aleš Schytil

S poradenstvím pana Němce jsem velmi spokojena přes mou počáteční nedůvěru vzhledem k jeho věku. Ale jeho přístup ke klientovi a profesionalita mě přesvědčili o pravém opaku! Řešili jsme spolu životní pojištění, ve kterém mi mohl najít lepší variantu než byla stávající za výhodnější cenu. Dále pak byly řešeny investice do podílových fondů. Schůzky byly naplněny informacemi, kde byly přesně vysvětleny rozdíly mezi jednotlivými navrženými variantami. Pokud hledáte výborného finančního specialitu, tak mohu osobně doporučit právě pana Petra Němce. 

Jitka Bučková

Manažerka

Petr Němec je nejen ve svém věku vynikající finanční specialista ale také ÚŽASNÝ ČLOVĚK který nehledí na to kolik vydělá na provizích ale jak tomu danému člověku pomoci a jak vyhovět všem lidem z řešení finančních otázek ale i osobních záležitostech.Mě osobně tento skvělý člověk pomáhá stále z finanční gramotností. Stále spolu probíráme otázky těch nejlepších investic a jak nejlépe své peníze zhodnotit.Tento člověk dokáže i z malých a z drobných věcí udělat po čase věci gigantických rozměrů.Pokud mohu opravdu doporučit a vy sami chcete zúročit své peníze a mít i třeba velmi slušný pasivní příjem kontaktujte toho mladého a velmi úspěšného muže co má před sebou velmi skvělou budoucnost a kariéru.Děkuji ti Petře že jsem měl tu čest tě poznat a že s tebou mohu spolupracovat.Děkuji ti. 

Richard Jurečka

Skladník manipulátor

Po panu Němcovi jsem nejdříve chtěl pouze pojištění, ale nakonec, jsem zjistil, že pan Němec je v tomto oboru profesionál a vyřídil mi lepší a levnější pojištění a dokonce si ještě spořím/investuji přes podílové fondy. Všem pana Němce vřele doporučuji. Také jsem začínal 20 minutovou schůzkou, které mě velice nadchla. 

Petr Horák

OSVČ

Petr Vám pomůže vyřešit jakýkoliv požadavek. Obraťte se na něj s problémem a on je překlopí do co nejlepší nabídky. Člověk se zájmem o věc! Rychlý, milý, ochotný,... mohu jen vřele doporučit... takže neváhejte a obraťte se! 

Irena Kozáková

Pan Němec je specialista svého řemesla. Pomohl mi uzavřít dva podílové fondy, vše mi dopodrobna vysvětlil, na mé otázky odpověděl přímo a bez žádných skrupulí. Po předešlých špatných zkušenostech jsem spokojený, že jsem narazil na seriozního poradce! 

Lukáš Tůma

Student

Skvělý přístup, profesionalita, ochota, vše super. Doporučuji. 

Martina Studená

Zubní technik

Dobrý přístup-rychlé jednání

Lenka Petrů

Odbyt Fagron

Pokud mohu posoudit, tak svoji práci zvládá naprosto brilantně. Spolupráce, komunikace, vše probíhalo skvěle. Doufám, že i nadále vše bude bez chybičky. 

Tomáš Matěj

Vedoucí elektra

Profesionální přístup. Pan Němec nám udělal celkový finanční plán a dokázal nám ušetřit nemalé peníze a ještě jsme schopni odkládat si peníze a investovat. Řešili jsme životní pojištění, povinné a havarijní pojištění, investiční spoření, pojištění domácnosti a odpovědnosti. Jsem velice spokojený. Doporučuji 

Filip Studený

CNC stroje, programátor

Zdravim za me doporucuju. Hypoteka snizena o 9 let......zivotko za vyborny peniz spousta muziky......uz doma hledam pojisty a tesim se na dalsi spolupraci

Ladislav Čech

Skladník

Jsem velice spokojena se službou kterou jste nám poskytl. Udělal jste nám celkový finanční plán a zjistili veliké mezery. Díky Vám si dokážeme zajistit důchod a žít svůj standard. Všem doporučuji pana Němce 

Leňka Krňávková

Uklízečka

Velice spokojena s jednáním. Stavební spoření všech dětí najednou dává smysl a finance z něho jsou rozumně investované pro jejich budoucí potřeby. 

M. M.

OSVČ

S poskytnutými službami jsem velice spokojený. Zdůraznil bych profesionální přístup a otevřenou komunikaci. 

Pavel Chmela

IT Manager

Potřeboval jsem vyřešit pojištění majetku a životní pojištění. Pan Němec mi nabídl to nejlepší řešení a ještě jsem ušetřil. Velice doporučuji. 

Tomáš Dušek

Zedník

Profesionální přístup, ochota. Doporučuji 

Petr Šimek

Zedník

Doporučuji všem, velká ochota a výborná spolupráce 

Roman Krňávek

Strojník

Byla jsem spokojená se spoluprací. Pan Němec je velice ochotný a prokázal profesionalitu. Doporučuji k další spolupráci 

Monika Š.

Administrativní pracovnice

Dobrá komunikace a vysvětlení. Výborné rady ohledně investování. 

Lucjan Henryk L.

Oceňuji pružnost, přímost a otevřenost u jednání. 

Jakub Komolý

Lean manager

Komunikace na jedničku,vše bez problémů,mohu jen doporučit 

G. L.

Operátorka

Pan Němec mi vše vysvětlil a do ničeho mně nenutil. Rozumí produktům, které nabízí.  

Markéta

Administrativní pracovnice

Jsem spokojený, rychlost a ochota, to je to, čím vzniká spokojená spolupráce  

Roman

Řidič

Muzu rici,ze takovou rychlost pri vyrizovani,tak to jsem dlouho nezazila.Vyrizeni,poradenstvi a vubec pristup ke klientovi byl profesionalni!Vse super a ja muzu pana Nemce vsem doporucit!J.Reblova 

Jana Réblová

Za panem Němcem jsem přišel, že potřebuji změnit povinné ručení. Pan Němec mi povinné ručení snížil o 1 500 Kč. Doporučuji  

Josef Dušek

Důchodce

Jsem ráda, že mi konečně někdo rozumně dokázal vysvětlit co a jak s mými financemi. Jde vidět zájem o klienta. Velmi milý a profesionální přístup. Všem doporučuji na spolupráci. 

Noemi Palásková

Sudentka

Výborná komunikace, vše proběhlo bez problému a můžeme doporučit . 

rodina Bártková

Se spolupráci s panem Němcem jsem byl spokojen. Vše mi srozumitelně vysvětli, do ničeho mně nenutil a vždy byl vstříčný. Doporučil bych ho i ostatním.  

Josef Ficnar

Sýrař

Petr je profesionální a schopný poradce, kterého celý obor financí zajímá i za hranice pracovní povinnosti. Jako klient jste u něj na prvním místě. Jeho doporučení dávají smysl, rozhodně doporučuji se s ním pobavit nejen o financích ale i o investičních možnostech. 

Blahoslav Matějka

Manažer

Profesionální přístup, komunikace, podrobné vysvětlení všeho co bylo potřeba, zejména mě zaujaly podílové fondy - přínos do budoucna. Pan Němec má hezky udělané webové stránky.

Marek Řezníček

Elektrikář

Profesionální přístup, výborná komunikace, domluva termín schůzek, podrobné vysvětlení, smlouvy. 

Vladimíra

Sanitářka

Bezva

Martin

Obkladač

Pana Němce mohu všem doporučit. Velká ochota a skvělý přístup. Domluvili jsme investiční plán, který dává smysl. 

David Lang

Obchodní zástupce

Doporučuji. Výborná spolupráce, profesionální jednání, vše vyřešil k mé spokojenosti 

Petr Verner

OSVČ

Spolupráce byla na profesionální úrovni. Jen mi vadily časté otázky na mé pocity a spokojenost s postupem věcí, které mi přišly nepřirozené, jako naučený postup komunikace. 

Věra

Ekonomka

Profesionální přístup, srozumitelnost, aktivita 

Jana Kostelecká

Úřednice

Komunikace probíhá perfektně, pan Němec je ochotný a nedělá mu problém cokoliv vysvětlit nebo zasvětit mě do problematiky. Zatím jsem se vším spokojen. Mohu jen doporučit!

Filip Najvárek

Student


Zde můžete zanechat osobní názor na naši spolupráci


Peníze jsou prostředkem svobody a svoboda, ta nám je hodně blízká.