O mně


Já jsem obyčejný, ale "prý" i dosti zajímavý a inspirující kluk z Hané a to konkrétně z Olomouce. Že se chci věnovat financím jsem začal tušit už od 12 let, jelikož jsem už do těchto let rodině říkal a přál jsem si, že budu bohatý a při tom budu pomáhat lidem.

Abych se naučil finančnímu myšlení a myšlení ekonoma, tak jsem začal studovat Obchodní akademii v Olomouci. od počátku studia jsem věděl co je pro mě na škole důležité, a proto jsem se už od 2. ročníku začal věnovat burze a finančním trhům, místo nepoužitelným učebnicovým teoriím bez praxe. Noční hodiny jsem trávil v knihách o burze a finančních trzích.

Ve 3. ročníku jsem začal podnikat pod křídly společnosti Fincentrum, a. s. Podnikám podle svého času, což znamená, že svému byznysu věnuji 26 hod. denně. Velice mě těší, že mé podnikání pomáhá bohatnout mým klientům a díky tomu zároveň bohatnu i já.

Ve financích a konkrétně v investicích se považuji za velice zběhlého specialistu, a proto také píši články na různá témata pro server INVESTUJEME.CZ a HYPOINDEX.CZ nebo pro magazín o finančním plánování FONDSHOP.. 

Má láska pro finance je neutuchající a stále rostoucí. Rád se potkávám s lidmi, kteří chtějí pomoct, jelikož se z nich postupně stávají mí přátelé.

Mým životním cílem je být šťastný, a věřím že jdu po správné cestě.

Všem přeji, ať žijí život podle svých představ a hlavně si plňte své velké i malé sny.


CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ


Peníze jsou prostředkem svobody a svoboda, ta nám je hodně blízká