O mně


Financím se věnuji od svých 16 let, kdy jsem při studiu na Obchodní akademii v Olomouci začal studovat investování na kapitálových trzích a tato záliba a vášeň se proměnila v plnohodnotné podnikání se spokojenými klienty. Aktuálně se starám o finance a investice mých klientů po celé České republice. Investování a svět financí mě tak pohltil, že v průběhu každého roku mám přednášky pro vysoké školy v Olomouci např.: MVŠO, UPOL a nebo střední školy OAOL či gymnázia (např. Gymnázium Hejčín - Olomouc), a také v rámci společnosti Snadné-finance, s.r.o. a 4Fin, a.s. mám pro poradce z těchto společností celoroční vzdělávací akce formou přednášek a workshopů z oblasti INVESTOVÁNÍ. Při tomto podnikání ještě dálkově studuji na Obchodně-Podnikatelské fakultě v Karviné, kde jsem v roce 2021 dokončil bakalářské studium oboru PODNIKOVÁ EKONOMIE A MANAGEMENT a následně pokračuji v navazujícím studiu s konečným titulem Ing.

Stále jsem obchodníkem na kapitálových trzích a o investice mých klientů se starám jako o své, jelikož pracuji se zásadou, že jedině spokojený klient je klientem, který se za mnou bude vracet a bude se mnou dále řešit své finanční potřeby. Kapitál a majetek jsou jedny z věcí, které je potřeba vytvořit a na této cestě jsem s klienty a společně tvoříme kapitál a zabezpečujeme vytvořený majetek.

NP FINANCE je můj osobní brand, kterým chci být oddělován od ostatních a být vnímán jako samostatný celek, který spolupracuje s vámi. 

Certifikáty a licence

Peníze jsou prostředkem svobody a svoboda, ta nám je hodně blízká