Články

Píši články na různá témata z oblasti financí. Mé články pravidelně zveřejňují známé finanční weby jako HYPOINDEX.CZ nebo INVESTUJEME.CZ, dále mé články vychází i v magazínu FONDSHOP, který je o finančním plánování. 

Pojďme se podívat na investice do technologického průmyslu. Jak technologický průmysl vypadá dnes, co se dá očekávat do budoucna a jaký je zde potenciál výnosu. Ve článku se podíváme na jeden konkrétní fond od Parvest.

Proč nezahazovat práci finančních poradců? Ve všem si necháme poradit od specialisty, ale proč ve financích ne? Nechci shazovat byznys jedné nebo druhé strany, pouze chci ukázat jednotlivé rozdíly mezi finančním poradcem a bankéřem na pobočce.

Většina spotřebitelů nezná rozdíl mezi RPSN a úrokovou sazbou, a to je veliká chyba. Často se u klientů setkávám s otázkou: "Jaká je úroková sazba?" Z pohledu výhodnějšího úvěru je vždy důležité pohlížet na RPSN.

Přepojišťování, vypovídání a stále často omývané spojení "to musíme vypovědět". Na co se soustředit u životního pojištění a co sledovat u poradce, který vám chce vypovědět smlouvu?

Peníze jsou prostředkem svobody a svoboda, ta nám je hodně blízká.